Objevte tajemství korejské medicíny a zlepšete své zdraví s BiBong® produkty od Dr. Jenelle Kim

Pozor, pozor! Představuji vám produkty, které jsou jak z jiného světa - 
 a to v tom nejlepším slova smyslu! 

🌿 Produkty vyráběné v prvotřídní kvalitě za dohledu doktorky korejské medicíny.
🌿 Receptury Bi Bong® jsou speciální a vzácné, představují vrchol v bylinném léčitelství.
🌿 Synergická rovnováha v recepturách Bi Bong® má transformační sílu a pomáhá normalizovat funkce tělesných systémů.
🌿 Adaptogenní byliny zlepšují funkci a vitalitu každé buňky v těle, zvyšují nespecifickou odolnost organismu.
🌿 Bezpečné produkty bez negativních vedlejších účinků, vyráběné v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami.

Dr. Jenelle Kim DACM, L.Ac. , doktorka korejské medicíny. 
 
Její rodina a předkové se vývoji kombinací léčivých bylin věnují 700 let. Dr. Jenelle Kim představuje 9. generaci rodu a proto produkty vyráběné pod jejím dohledem s recepturou Bi Bong® jsou mnohem speciálnější a vzácnější. 
 
Představují vrchol v bylinném složení. Když je pravá formule správně vyvážená mezi svými složkami, je možné vytvořit vlastnosti, které nejsou patrné ani u jednotlivých bylin samotných. 
 
Velcí mistři bylinářství strávili celý život hledáním správných metod přípravy, poměrů a výsledků, a proto jsou receptury Bi Bong® skutečně vzácné. Když se tato dokonalá synergická rovnováha dostane do formule, získá transformační sílu. 
 
Představené produkty jsou vyrobené kombinací výtažků konopí a adaptogenních bylin. Tyto bylinné receptury se sestavují, testují a vyrábí v jižní Kalifornii podle nejpřísnějších bezpečnostních norem na světě. 
 
A právě dodržování těchto vysokých standardů a cGMP, které společnost zavedla, odlišují naše produkty od ostatních. Při správném skladování, je trvanlivost premixů a extraktů 3 roky. 
 
Proč jsou naše produkty žádané? Jsou zcela bezpečné a nemají žádné negativní vedlejší účinky. Stimulují vlastní samoregulační proces těla a zvyšují nespecifickou odolnost organismu. Normalizuji funkce tělesných systémů, zlepšují širokou škálu stavů a žádný nezhoršují. 
 
Podle výzkumů jsou adaptogeny od ostatních látek jedinečné v tom, že mají schopnost vyrovnávat náš imunitní a endokrinní systém a pomáhají tělu udržovat optimální homeostázu. 
 
Adaptogeny působí na buněčné úrovni ke zlepšení funkce a vitality každé buňky v těle, čímž zvyšují zdraví celého organismu.

KRÁLOVSKÝ LÉKAŘ HEO JUN 
  
Narodil se v roce 1539 v Jangseongu. Studoval u významných učitelů a získal si reputaci jako vynikající lékař. Heo Jun se stal dvorním lékařem korejského krále Sŏnjo 
a získal si jeho přízeň díky svým úspěšným léčebným postupům a velkému množství léčebných receptů. 
 
Jeho nejvýznamnějším dílem se stala kniha Dongui Bogam, která se stala klíčovým textem v oblasti tradiční korejské medicíny. V roce 2009 se UNESCO rozhodlo zapsat Dongui Bogam na seznam kulturního dědictví kvůli jeho historickému přínosu a zařadilo jej do programu UNESCO Paměť světa , čímž se stal sedmou korejskou památkou, která byla na tento seznam zařazena.
 
Kniha Dongui Bogam obsahuje podrobné popisy různých nemocí a jejich léčebných postupů, včetně mnoha bylinných léků. V této knize popsal také BiBong® - léčivou směs vyrobenou z různých bylin, kořenů a dalších přírodních ingrediencí, která byla využívána k léčbě mnoha různých nemocí. 
 
Když královna Cho umírala na onemocnění ledvin, Heo Jun jí podal BiBong®, což jí pomohlo se uzdravit. Král Sŏnjo byl ohromen Heo Junovým úspěchem a začal ho prosazovat jako nejvyššího lékaře v zemi. 
 
Díky svému dílu Dongui Bogam a vynikajícím léčebným postupům se Heo Jun stal jedním z nejvýznamnějších lékařů své doby a jeho dílo je stále uznáváno jako klíčový text v oblasti tradiční korejské medicíny.
 
Tento vysoce ceněný lékařský text se dnes studuje na nejprestižnějších lékařských univerzitách, včetně Harvard Medical School.

Více o knize DONGUI BOGAM klikněte zde

BiBong® je tradiční korejská receptura, která se používá pro přípravu léčivých mastí a krémů. Tento způsob léčby se používá v tradiční korejské medicíně již více než 700 let.
BiBong® se skládá z několika základních složek, jako jsou bylinky, rostlinné oleje, med, včelí vosk a minerální soli. 
 
Tyto složky jsou pečlivě vybírány a kombinovány v určitých poměrech, aby vytvořily účinnou mast nebo krém pro konkrétní zdravotní problém. 
 
Receptura BiBong® je pečlivě střeženým tajemstvím, které se předává z generace na generaci. Každá rodina má svůj vlastní recept, který byl vyvíjen a zdokonalován po mnoho let. 
 
BiBong® se v tradiční korejské medicíně využívá pro léčbu mnoha zdravotních problémů, jako jsou bolesti kloubů, záněty, vyrážky, popáleniny a další zdravotní problémy. 
 
Díky svým účinkům a dlouholeté tradici se BiBong® stal populárním nejen v Koreji, ale také v jiných zemích, kde se tradiční korejská medicína praktikuje.
 
Pokud hledáte přírodní zdroj léčby, který vám může pomoci vyřešit vaše zdravotní problémy, zkuste BiBong®

Určitě vás jeho účinky překvapí a nebudete litovat, že jste ho vyzkoušeli.
 

Endokanabinoidní systém

Endokanabinoidní systém byl objeven v lidském těle v roce 1992. Vědci, kteří se zajímají o to, jak kanabinoidy (THC, CBD, HHC) ovlivňují lidské tělo, objevili některé jeho receptory. 
 
Přestože hraje v těle důležitou roli, teprve v dnešní době začínáme chápat, jak funguje a jak zásadní je pro správné fungování těla. Dosud existuje přes 10 000 vědeckých studií o ECS a každým rokem jejich počet stoupá.

Co je to Endokanabinoidní systém?

Endokanabinoidní systém je rozložen po celém těle a jeho receptory lze nalézt mimo jiné v v mozku, plicích, kostech, trávicím traktu, reprodukčním systému a nervovém systému. 
 
Patří k základním fyziologickým systémům a hraje stejně důležitou roli jako dýchací nebo trávicí systém.
 
Endokanabinoidní systém zahrnuje: 
 
Kanabinoidní receptory jsou proteiny buněčné membrány Rozlišujeme dva typy receptorů: CB1 a CB2. Nacházejí se na povrchu různých buněk v našem těle. Receptory CB1 se nacházejí především v mozku, konkrétně v hypotalamu a amygdale. 
 
Tyto oblasti mozku jsou zodpovědné za kontrolu chuti k jídlu, stejně jako za paměť a zpracování emocí. Kromě toho se receptory CB1 nacházejí také v centrálním nervovém systému (v nervových zakončeních), kde jsou zodpovědné za pocit bolesti. 
 
Receptory CB2 se nacházejí především v imunitním systému. Aktivace těchto receptorů iniciuje stimulaci imunitního systému k boji proti zánětu a spouští další imunitní akce. 
 
Tento typ receptoru se také nachází v periferním nervovém systému. 
 
Endokanabinoidy 
 
Jsou to malé molekuly, které jsou neurotransmitery odpovědné za aktivaci kanabinoidních receptorů. Existují dva endokanabinoidy, které si tělo přirozeně vytváří – Anandamid (tzv. AEA) a 2-Arachidonylglycerol (2-AG). 
 
Metabolické enzymy 
 
Tyto enzymy jsou zodpovědné za zničení endokanabinoidů, když je tělo využije. Existují dva metabolické enzymy: FAAH a MAGL. První je zodpovědný za rozklad anandamidu a druhý za rozklad 2-arachidonylglycerolu.

Tímto léčivým balzámem ošetřuji VAŠE BOLAVÁ ZÁDA po každé masáži
 speciálně vyroben pro vaši úlevu svalů, kloubů.

Revive hydratační krém na obličej

Immunity Tincture

Představení produktu přímo od Jenelle Kim v angličtině 
 (lze zapnout cz titulky)

Obsahuje: 1650mg kritických kanabinoidů CBD, CBDA, CBGA a BiBong®, která obsahuje účinné adaptogenní houby a byliny, které se v tradiční orientální medicíně používají již po staletí, obsahuje také vitamin D, který pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost našeho těla a má řadu dalších výhod.
 
Podívejme se nyní trochu blíže na to, co obsahuje tato patentovaná směs BiBong®
 
Začněme s houbami: 
 
🍄 Čaga (Rezavec šikmý)
🍄 Reishi
🍄 Lví hříva (Korálovec Ježatý)
🍄 Shitake 
 
Několik receptur Bibong používá houby již po staletí, protože velcí lékaři východu pochopili neuvěřitelnou sílu, kterou tyto houby obsahují. 
 
Byliny: 
 
🌿 Zlatice Převislá
🌿 Ženšen
🌿 Astragalus (Kozinec Blanitý) 
🌿 kořen Lékořice. 
 
Účinky Imunity tinktury: 
 
● Podpora imunity. 
● Antioxidační. 
● Při zánětech. 
● Antimikrobiální. 
● Napomáhá a urychluje hojení. 
● Při úzkostech. 
● Proti virům ( také COVID19). 
● Při epilepsii.
● Snižuje hladinu krevního cukru a cholesterolu. 
● Reguluje krevní tlak. 
● Prevence i doplňková léčba onkologických nemocí. 
● Příznivý vliv na činnost sleziny. 
● Pomáhá při menstruačních a menopauzálních příznacích. ● Proti stárnutí. 
● Pomáhá při kožních problémech, například při atopickém ekzému. 
● Posiluje kardiovaskulární systém. 
● Působí antibioticky (proti pneumokokům, stafylokokům. streptokokům, E.coli, B.dysenterii, Pseudomona). 
● Na posílení jater, při cirhóze jater, pomáhá při detoxikaci jater. 
● Při cukrovce. 
● Mírní kašel, podporuje vykašlávání, působí sedativně, analgeticky. 
● Pomáhá při alergiích všeho druhu.

Zkušenosti klientů

Imunity tinktura

MUDr. Mária Paľová

"Najväčší dar je ZDRAVIE". Říká paní pediatr doktorka Mudr. Maria Paľová >>> v dnešnej dobe plnej stresu, elektrosmogu, jedov, neprajnosti, závisti , konkurencie a nelásky , je len ťažko dosiahnuteľné. Všetci si navzájom prajeme hlavne pevné zdravie. Je zaujímavé, že len veľmi málo ľudí , sa snaží aj urobiť niečo pre to SVOJE zdravie. >>>
 
Piť dostatok čistej vody, dať svojmu telu potrebné živiny, jednoducho dosiahnuť dobrú vibráciu svojho centra, aby sa v tele všetko zosúladilo a správne vibrovalo.Veď všetka realita je tvorená vibráciami. Veľmi dôležité je mať dobrú myseľ a byť pozitívne naladený. No málo kto si uvedomuje, že práve dostatok vody a dobrá výživa toto všetko ovplyvňuje. >>> >>> prajem Vám veľa dobrých rozhodnutí , radosti a hlavne ZDRAVIA, ktoré všetci denne a stále potrebujeme. >>> Majte sa najkrajšie a najzdravšie. >>> 
s úctou dr. Palova

© 2023Masazeopava.cz