Zbavte se bolesti svalů a kloubů s unikátním přírodním řešením z tradiční korejské medicíny.

Udělejte další krok na cestě k životu bez bolesti….

KRÁLOVSKÝ LÉKAŘ HEO JUN 
  
Narodil se v roce 1539 v Jangseongu. Studoval u významných učitelů a získal si reputaci jako vynikající lékař. Heo Jun se stal dvorním lékařem korejského krále Sŏnjo a získal si jeho přízeň 
díky svým úspěšným léčebným postupům a velkému množství léčebných receptů. 

 
Jeho nejvýznamnějším dílem se stala kniha Dongui Bogam, která se stala klíčovým textem v oblasti tradiční korejské medicíny. 
 
Kniha Dongui Bogam obsahuje podrobné popisy různých nemocí a jejich léčebných postupů, včetně mnoha bylinných léků. V této knize popsal také BiBong® - léčivou směs vyrobenou z různých bylin, kořenů a dalších přírodních ingrediencí, která byla využívána k léčbě mnoha různých nemocí. 
 
Když královna Cho umírala na onemocnění ledvin, Heo Jun jí podal BiBong®, což jí pomohlo se uzdravit. Král Sŏnjo byl ohromen Heo Junovým úspěchem a začal ho prosazovat jako nejvyššího lékaře v zemi. Díky svému dílu Dongui Bogam a vynikajícím léčebným postupům se Heo Jun stal jedním z nejvýznamnějších lékařů své doby a jeho dílo je stále uznáváno jako klíčový text v oblasti tradiční korejské medicíny.
 
Tento vysoce ceněný lékařský text se dnes studuje na nejprestižnějších lékařských univerzitách, včetně Harvard Medical School.

Tento léčivý krém se pyšní jedinečným složením, které kombinuje sílu tradiční orientální přírodní medicíny s účinnými látkami jako je surový kafr, CBD extrakt z konopí a další vybrané byliny. Tento krém se od ostatních liší tím, že nejen tlumí bolest, ale přímo řeší příčiny bolesti svalů a kloubů. Po aplikaci na bolavé místo (například na bederní část zad) můžete začít pozorovat lehké mravenčení až teplo, což znamená, že bylinky a kafr začínají "pracovat", hledat a rozpouštět záněty a stimulovat tak regeneraci postiženého místa. Proto je nejlepší krém aplikovat nejlépe večer, případně až 3x během dne, abyste ulevili bolavému místu a zároveň ho chránili před opětovným výskytem zánětu. Je důležité poznamenat, že krém sám o sobě není hřejivý, přesto můžete cítit jak hřeje. Je vyroben čistě z přírodních surovin z tradiční asijské medicíny a není k dostání nikde jinde než u mě přímo v masérně, nebo na této stránce. Zároveň je třeba zdůraznit, že tento krém nejen zmírňuje bolest, ale řeší samotnou příčinu bolesti. Po masáži vašich zad se také mohu o vás postarat tímto krémem, který se dostane hluboko do svalů a tím zvýší svůj účinek.

Recept podle kterého je krém vyroben znají v Asii pod názvem Bi-Bong

BiBong® je tradiční korejská receptura, která se používá pro přípravu léčivých mastí a krémů. Tento způsob léčby se používá v tradiční korejské medicíně již více než 700 let. 
 
BiBong® se skládá z několika základních složek, jako jsou bylinky, rostlinné oleje, med, včelí vosk a minerální soli. Tyto složky jsou pečlivě vybírány a kombinovány v určitých poměrech, aby vytvořily účinnou mast nebo krém pro konkrétní zdravotní problém.
 
Receptura BiBong® je pečlivě střeženým tajemstvím, které se předává z generace na generaci. Každá rodina má svůj vlastní recept, který byl vyvíjen a zdokonalován po mnoho let. 
 
BiBong® se v tradiční korejské medicíně využívá pro léčbu mnoha zdravotních problémů, jako jsou bolesti kloubů, záněty, vyrážky, popáleniny a další zdravotní problémy. Díky svým účinkům a dlouholeté tradici se BiBong® stal populárním nejen v Koreji, ale také v jiných zemích, kde se tradiční korejská medicína praktikuje.
 
Pokud hledáte přírodní zdroj léčby, který vám může pomoci vyřešit vaše zdravotní problémy, zkuste BiBong®. Určitě vás jeho účinky překvapí a nebudete litovat, že jste ho vyzkoušeli.  

Cena masti je 1599 Kč za 250ml

Využijte nyní jedinečnou příležitost získat slevu 10%! Stačí naskenovat QR kód na obrázku vpravo a sleva je vaše. Není to jednoduché? Tak proč nevyužít tuto snadnou možnost a ušetřit peníze na svém nákupu? Neotálejte a naskenujte QR kód ještě dnes!    

Zde za 1440 Kč

@2023 - masazeopava.cz | Všechna práva vyhrazena

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.